II miejsce Szkółki Piłkarskiej Gościbia Sułkowice w Mikołajkowym Turnieju Żaków!!!

W niedzielę drużyna Żaków Szkółki Piłkarskiej Gościbia Sułkowice wzięła udział w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej rozgrywanym w hali we Wiśniowej.
Nasza ekipa spisała się świetnie zajmując II miejsce na 9 uczestniczących w turnieju drużyn, pechowo przegrywając w finale z zespołem Pcimianki 1:2. W opinii obserwatorów i trenerów to jednak Gościbia prezentowała najlepszy futbol.
Nasi zawodnicy pewnie wygrali swoją grupę pokonując najpierw Pcimiankę 2:0, później Akademię Futbolu Ochojno 8:0 i Lubomir Wiśniowa 3:1. W półfinale piłkarze Szkółki zmierzyli się z Rabą Dobczyce także pokonując ją 3:1. W finale po raz drugi w tym turnieju Gościbia spotkała się z Pcimianką i niestety nieznacznie przegrała, mimo iż przez znaczą część meczu to my byliśmy stroną dominującą.
W tym wszystkim należy jednak pamiętać, że liczy się dobra zabawa.:)

Skład Gościbii Sułkowice:
Oskar Stokłosa, Oliwier Oliwa, Mikołaj Starzec, Krystian Kuzia, Krzysztof Boczkaja, Bartłomiej Lisowski, Franciszek Szuba, Jakub Puć, Oskar Moskała.

Komplet wyników:
Faza grupowa: